Чаша GB Column
колір Marble T
- Абсолютно стильний дизайн.
- Підходить під Kaloud Lotus.
- Чудові характеристики куріння
- Глазурована
Комплектація:
1. Чаша
2. Мішечок
Характеристика:
Висота: 10 см
Верхній діаметр: приблизно 7,8 см
Глибина: приблизно 1,8 см
Діаметр отвору: 2,4 см
Компанія "Goliath Bowls" виробляє чаші для кальянів.
Кожна чаша робиться вручну досвідченим майстром — диваном.
На сьогодні робиться чотири форми чаші, проте в розробленні ще п'ять форм, які мають своє призначення. Кожна чаша має унікальну форму та розфарбований.
Для виробництва використовується два різновиди глини — німецька й українська експортна глина.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Чашка зовнішня |
| Матеріал | Глина |
| Країна виробник | Україна |
| Основні | |
| Тип чаші | Зовнішня |
| Матеріал чаші | Скло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Goliath Bowls |
| Висота чаші | 13 см |
| Глибина чаші | 2,8 см |
| Діаметр чаші | 8 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 334 ₴






