Кальян Khalil Mamoon (Халіл Мамун) ― Trimetal Double Heart (Триметал)
Унікальний єгипетський кальян ручної роботи. У конструкції шахти об'єднані три метали: мідь, латунь та сталь. Таке незвичайне рішення дало змогу створити дійсно чудовий кальян. Трубка кальяну виготовлена з латуні, вона краще охолоджує дим і перешкоджає корозії. Зовнішня оболонка зроблена з міцної сталі, яка захищає від зовнішніх пошкоджень. Зверху сталевої оболонки спрямована мідь. Це зроблено для того, щоб підвищити тепловидатність усієї шахти. Завдяки використанню трьох металів кальян вийшов дуже надійним і тепломістким. Khalil Mamoon ― Trimetal Double Heart зробить ваше куріння легким і димним.
Повна комплектація кальяну: 100% оригінальна шахта Khalil Mamoon (16 мм); глиняна чаша; скляна колба KM; блюдце KM; фірмова коробка Khalil Mamoon
Khalil Mamoon — це один із найвідоміших світових кальяних брендів із більш ніж віковою своєю історією. У старі добрі часи єгипетські майстри вручну виготовляли кальяні цієї марки з листової сталі, вкладаючи у своє творіння душу та багаторічний досвід.
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 95 см |
| Тип чаші | Зовнішня |
| Матеріал колби | Скло |
| Виробник | Khalil Mamoon |
| Тип | Кальян функціональний |
| Стан | Новий |
| Матеріал чаші | Глина |
| Тип з'єднання | Складове |
| Матеріал шахти | Латунь |
| Країна виробник | Єгипет |
| Об`єм | 2 л |
| Кількість трубок/шланг | 1 |
| Вага | 3000 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота кальяну | 95 см |
| Діаметр шахти | 16 мм |
- Ціна: 2 850 ₴




